Nauka pływania Warszawa Bielany

Uczymy pływać od 1993 roku. Prowadzimy lekcje pływania w formie zorganizowanych zajęć, na różnych poziomach. Specjalizujemy się w nauce pływania dla dzieci i młodzieży. Aktualnie prowadzimy zajęcia na dwóch basenach, na warszawskich Bielanach.

Jako jedna z nielicznych szkół pływania w Warszawie, kładziemy duży nacisk na metodykę zajęć oraz dokładny podział na grupy. Prowadzimy zajęcia z pływania dla dzieci od 4 roku życia, które są zupełnie początkujące i niepływające.

Mamy również grupy mało zaawansowane, wśród których znajdują się podgrupy dla dzieci niepływających, ale oswojonych z wodą, dla dzieci pływających z makaronami lub z deską, pływających niestylowo oraz potrafiących pływać dopiero jednym stylem.

Każda z grup jest dla nas jednakowo ważna. Do zajęć pływania podchodzimy indywidualnie, pozwalając kursantom na stopniową naukę i doskonalenie swoich umiejętności.

Jesteśmy również szkołą pływania dla osób zaawansowanych. Doskonalimy wszystkie style pływackie: styl grzbietowy, klasyczny, dowolny i motylkowy. 

Najważniejsze cechy zajęć pływania w JOJA

  • Skuteczność (kompetentni instruktorzy, ciekawe ćwiczenia, 30 lat doświadczenia)
  • Indywidualizacja (małe grupy, skupienie instruktorów, rozdrobnienie poziomów)
  • Elastyczność (łączenie zajęć na dwóch basenach, wybór ilości zajęć w tygodniu)